המרכז לפרט, למשפחה ולאיש המקצוע
הפרעות קשב והתנהגות, תפקודי למידה וקשיים רגשיים-פסיכולוגיים
   
 


>>>>>>>>>>>>>>>>>>>> בקרוב  בקרוב  בקרוב  <<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<

הספר נכתב בשיתוף ד"ר סרג'יו שבתאי.

הספר בהוצאת "אח"

תקציר

הורות בקשב, הינו ספר שנכתב כמדריך עזרה עצמית להורים, להתמודדות מודעת ומושכלת  עם ילדים ונוער הסובלים מהפרעת קשב. בכתיבת הורות בקשב שילבו כוחות רופא ומטפל CBT, שעוסקים במחקר אקדמי, הוראה אקדמית ובטיפול בילדים ונוער עם הפרעת קשב. במדריך הורות בקשב רוכזו בשפה מותאמת לקהל רחב – הורים ומורים, מידע וכלים להבנת הפרעת קשב וכיצד לטפל באנשים המאובחנת בה. ב הורות בקשב שולבו טבלאות ניתור עצמי וכלים לתרגול והתנסות לקוראים. המידע שהוצג לקוראים - התבסס על ספרות מחקרית וקלינית מהארץ ועולם – שהותאמו לנורמה של החברה הישראלית.
הורים ומנכים ימצאו בספר- הורות בקשב את כל הידע הדרוש להם בהבנת החוויה ההורית בגידול ילדים עם הפרעת קשב, כלים לאיתור יעיל ומדוייק של הפרעת קשב, ובחירת דרכי טיפול מקצועיים מוכחים ויעילים בהסתכלות מערכתית. לצד תובנות וידע, הקורים ירכשו כלים מעשיים לשיפור ההתנהלות בבית ובמוסדות החינוך עם ילדים ונוער בעלי הפרעת קשב. כמו גם תלמדו כיצד להתייחס אליהם כ'ילדים עם הפרעת קשב' – כלומר- לראות את האדם שבהם ולא את ההפרעה כמוקד ההתערבות. את כל אלו תוכלו לנתב באמצעות המשאב ההורי – ההורות שלכם.
מכותבי הספר  - גיל מאור – שבעצמו מאובחן כבעל דיסלקציה, דיסגרפיה והפרעת קשב – הוא הוכחה שניתן להצליח גם עם הפרעת קשב. הורות בקשב יסייע לכם להפוך את החלום הזה למציאות ברת השגה.   


מטרת אתר זה על תכניו השונים הוא לספק מידע בלבד ואין לראות בהם אבחנה רפואית ו/או חוות דעת. תכני האתר אינם מהווים בשום מקרה תחליף להתייעצות אישית עם גורם מקצועי מוסמך.
כל שימוש באתר או הסתמכות על תכניו תיעשה, איפוא, על אחריותם הבלעדית והמלאה של המשתמשים. גלישה באתר מהווה הסכמה מצד הגולש לתנאים אלו.
לייבסיטי - בניית אתרים