ד"ר קשב
         
      המרכז לפרט, למשפחה ולאיש המקצוע
      אבחון, טיפול, הדרכה ואימון
      הפרעות קשב והתנהגות, תפקודי למידה וקשיים רגשיים-פסיכולוגיים
 
      בהנהלת ד"ר גיל מאור  ופנינה מאור (M.A)
      טל: 072-2309810       טל נייד: 052-6348562       פקס: 153-72-2309810
עצות לתלמידים עם הפרעות קשב וליקויי למידה בזמן מבחן :

קיימות הרבה דעות כיצד להתחיל. אני מאמין שכדי להיכנס טוב למבחן ולצבור ביטחון, יש להתחיל בקריאת המבחן כולו ולהתחיל משאלות שאתם יודעים עליהם את התשובה בקלות יחסית. אין שאלה קלה או קשה, יש שאלה שאני מתחבר אליה או לא.

רצוי לענות תחילה על התשובה בראש ואז להתחיל לכתוב, כדי להפחית סיכוי שתתפתח סטייה אסוציאטיבית מהנושא בזמן כתיבה. לפני שהתחלתם לכתוב תוודאו שהבנתם את השאלה עד סופה, אם השאלה מורכבת כדאי לפרק אותה לסעיפים קטנים ולענות על כל אחד בנפרד.

חשוב לתכנן את הזמן כך שתספיקו לענות על כמה שיותר תשובות שאתם יודעים. בסופו של דבר, בשיטה זו, תצברו יותר נקודות מאשר תשובות חלקיות על שאלות גדולות.

יש האוהבים לעבור על התשובות בסוף ויש כאלה שלא – קחו בחשבון: יש סבירות שתעשו טעויות שאופייניות ללקות קשב בזמן הכתיבה, ומאידך ירידת המתח עלולה לפגוע בריכוז דווקא לקראת סוף המבחן, ואז אתם עלולים לתקן תשובה נכונה. זה שונה מאדם לאדם ואין כלל אחיד בעניין זה.

מטרת אתר זה על תכניו השונים הוא לספק מידע בלבד ואין לראות בהם אבחנה רפואית ו/או חוות דעת. תכני האתר אינם מהווים בשום מקרה תחליף להתייעצות אישית עם גורם מקצועי מוסמך.
כל שימוש באתר או הסתמכות על תכניו תיעשה, איפוא, על אחריותם הבלעדית והמלאה של המשתמשים. גלישה באתר מהווה הסכמה מצד הגולש לתנאים אלו.

לייבסיטי - בניית אתרים